קבלן מרפסות פלדה

אם תמיד חלמתם על מרפסת שתהיה נקודת האור והאוויר הטובה ביותר בדירה שלכם, אך לא ידעתם כיצד להגשים את החלום, חשוב שתדעו כי באמצעות התקנת מרפסות פלדה אפשר להוסיף לכל מבנה מרפסת מעוצבת ושימושית.

מרפסות פלדה – מה זה אומר ומתי זה מתאים?

מי שגר במבנה משותף או רוצה לפתוח חלל במבנה קיים אחר, חשוב שיבין כי באמצעות חברות בנייה טובות העסוקות בהתקנת מרפסות פלדה, ניתן לפתוח את המרחב, ובכך ליהנות מנכס מעוצב, כזה שערכו עולה וכמובן מדירה בה מרפסת נעימה.

מה צריך לדעת על מרפסות פלדה?

מרפסות אלה מקנות תכנון והרכבת מרפסת בדירה בגודל של12מטרים רבועים לפחות. המרפסת, אותה מרכיבים המומחים ובונים בתהליך של 3 חודשים בממוצע, מאפשרת מרחב חיצוני יציב שיכול להכיל משקל של יותר מ10 טון.

גודל המרפסת ועלויות תכנון והקמה משתנים כמובן בהתאם לגודל המרחב, כמו בהתאם  לגישה שישנה למבנה ולמספר השכנים המשתתפים בשיפוץ.

ומה לגבי אישורים?

חשוב לדעת כי הוספת מרפסת פלדה https://balcon.co.il/ דורשת אישורי בנייה תוך שבאמצעות תכנית הנדסית מקצועית, אפשר לצלוח את הבירוקרטיה בקלות ולקבל טופס 4 שיאפשר את התוספת וזאת בתנאי שהמרפסת אינה פוגעת במראה הבניין.

כיום בשל חוק המרפסות, אין צורך בהסכמת השכנים בבניית מרפסת (מה שהיה נהוג בעבר), בזמן שבכך הפעולה הופכת לקלה יותר.

כיצד מקימים מרפסת פלדה?

הקמת מרפסות פלדה כרוכה בבניית שלד פלדה הנעשית כבר במפעל הפלדה ממנו מזמינה חברת הבנייה את השלד. השלד, אותו מרכיבים על המרפסת באמצעות ברגים מסיביים וחומרי בנייה בטוחים, משמש כבסיס עליו מתקינים את חיפוי התקרה, תוך ריצוף רצפת המרפסת בקלות.

לאחר מכן נעשית סגירה של המרפסת על ידי מעקה תוך שימוש בבטון או בחומרי אלומיניום לקבלת מראה מרפסת מושלם.

הקמת מרפסת פלדה – האם זה בטוח?

מי שטרם החליט האם הוא מעוניין להקים מרפסת פלדה בדירתו וזאת בשל טעמי בטיחות, חשוב שידע כי חברות בנייה מקצועיות הרשומות בפנקס הקבלנים, הן כאלה שמומלץ לבחור בהן לצורך הקמה בטוחה.

נוסף לכך, ביצוע בדק בית ופיקוח בהוספת מרפסת, יסייעו לכם לוודא כי התהליך נעשה כהלכה.

לסיכום, הקמת מרפסת פלדה נעשית בתהליך פשוט יותר מאשר בעבר, תוך שכיום כל בעל נכס יכול לבצע את הפעולה בקלות ובתקציב נמוך יחסית.

השארת תגובה