מסורי כבל יהלום – מהם היתרונות שלהם לניסור בטון?

 

 

ניסור בטון באמצעות מסורי כבל יהלום היא שיטה שהפופולריות שלה הולכת וגדלה, בעיקר בפרוייקטים שדורשים דיוק ועומק לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. מסורי כבל היהלום של יהלומי ניסור בטון משמשים ביעילות למספר רב של משימות ניסור והם בעלי יתרונות רבים שהופכים אותם לכלים שימושיים במיוחד לעבודות קטנות וגדולות.

 

מהם מסורי כבל יהלום ולמה הם משמשים?

 

מסורי כבל יהלום עשויים מכבלי מתכת שעליהם מושחלות מעין טבעות מצופות שברי יהלומים כך שבהפעלת המסור שברי היהלומים שוחקים את הבטון ומנסרים דרכו. את הכבל, המצופה מים או שמן, משחילים דרך חורים שנקדחו בבטון ואז הוא נמשך לרוחב הבטון באמצעות מערכת גלגלים ומנוע הידראולי ובכך מבצע את הניסור.

המסור מושלם לעבודות שדורשות הסרה של משטחי בטון גדולים, או לעבודות באזורים קטנים או צפופים שהנגישות אליהם קשה, או אפילו תחת המים, היכן שניווט עם ציוד כבד הוא כמעט בלתי אפשרי.

 

היתרונות שבשימוש במסור כבל יהלום

 

כאמור, לשימוש במסורי כבל היהלום יש יתרונות רבים כשהראשון שבהם הוא החיתוכים העמוקים שמאפשר השימוש במסור כבל יהלום, מאחר ואין הגבלה לעומק שאליו ניתן להגיע באמצעות הכבל. החיתוכים עצמם נעשים ברמת דיוק גבוהה ביותר מאחר והכבל הוא הרבה יותר צר וגמיש ממסורי טבעת רגילים, כך שהניסור הוא בדיוק על פי הגודל והצורה הדרושים.

 

בנוסף, מאחר והמכשיר מופעל באמצעות מנוע ולא באופן ידני, הניסור מתבצע במהירות קבועה שלא ניתן להשיג בהפעלה ידנית ובכך למעשה אפשר לבצע את העבודה בזריזות ותוך זמן קצר יחסית.

 

יתרון נוסף הוא שניסור באמצעות כבל היהלום מייצר הרבה פחות אבק משיטות אחרות לניסור בטון.  מאחר והניסור נעשה בצורה של חיכוך הכבל בבטון ומאחר ונעשה שימוש במים או שמן לשימון הכבל, כמות האבק שמתפזרת באוויר נמוכה בצורה משמעותית. באופן כזה, התהליך הופך לחלק יותר וקל יותר מאחר ויש הרבה פחות לכלוך לנקות בסיום העבודה.

 

ניסור הבטון באמצעות כבל יהלום גם מייצר הרבה פחות רעש

מכלים אחרים לניסור בטון. לכן הוא אידאלי לעבודה בסביבה ביתית וניתן לעבוד איתו בכל שעה משעות היום, מאחר והוא כמעט ואינו מפריע לדיירי הבית או לשכנים.

 

מסור כבל יהלום מופעל על ידי שלט רחוק ולכן הוא אידיאלי לפרוייקטים של ניסור בטון בהם אזור העבודה הוא צר ואין אפשרות גישה לעובדים עם מסורי קיר או מסורי טבעת שמופעלים בצורה ידנית.  בנוסף, אופן הפעלת המסור מרחוק מאפשר בטיחות מירבית ומינימום תאונות עבודה.

 

יהלומי ניסור בטון פועל כמעט בכל הארץ כדי לספק שירותים באיכות גבוהה ובמחירים מעולים. יש לנו ידע וניסיון של מעל 30 שנים בתחום, שמאפשרים לנו להתמודד בקלות עם כל בעיה ומבטיחים דיוק ומצויינות בכל פרוייקט ניסור.

השארת תגובה