התניידות של שיפוצניק

איך לעבוד כשיפוצניק נייד בעזרת אופניים ממונעות ולהגיע ליותר לקוחות

 

לכל עורך דין יש תחום מסוים בו הוא מתמחה ברמה גבוהה ומתעסק לרוב וכך אנו חוזים בעורכי דין לענייני משפחה, עורכי דין פליליים ועוד. גם בענף הרפואה, לכל רופא יש ידע בסיסי ומקיף, ומעבר לכך בוחר כל רופא להתמחות בתחומים מסוימים וכך נוצרים אונקולוגים, אורתופדים, אורולוגים והמגוון עוד רחב. אחד היתרונות הגדולים הטמונים בעבודה כשיפוצניק, הוא שהעבודה אינה מוגדרת ומתוחמת ויש בה אפשרויות לרוב. עם זאת שיפוצניקים רבים מתקשים להתנייע בין לקוחות וגם לכך יש פתרון יצירתי.

כיצד ניתן להגיע ליותר לקוחות כשיפוצניק?

 

אחת הבעיות העיקריות שכל אדם אשר ניסה אי פעם לעבוד כשיפוצניק היא בעיית ההתניידות. בעיית הפקקים במדינת ישראל הינה בעיה ידועה, ואין אדם שלא מצא עצמו עומד בפקקים מדי שבוע. בזמן האחרון אנו עדים לאלפי אנשים המחפשים אופניים חשמליים למכירה ובסופו של דבר פוקדים את רחובות הערים השונות במקום ברכבים. רבים נוטים לחשוב שמדובר בעיקר בבני נוער הרוכבים על האופניים הללו, אולם למעשה מדובר באנשים המשתייכים לכל הגילאים, אשר לא לשווא בוחרים לוותר על כלי הרכב המסורתי – הרכב, ולעבור לאופניים.

הסיבות לשימוש באופניים הללו רבות ומגוונות- שמירה על איכות הסביבה, חיסכון בהוצאות כספיות כגון דלק, ספורט יומי השומר על הכושר הגופני, אולם הסיבה המרכזית במעבר לאופניים היא יכולת ההתנידות הפשוטה ממקום אחד לשני, באופן מהיר וללא עמידה בפקקים. כעת, תארו לכם שאדם שעתיד לעבוד כשיפוצניק משתמש באופניים כאלו- דמיינו לעצמכם כמה זמן יקר הוא צפוי לחסוך, ולכמה לקוחות נוספים הוא עתיד להגיע.

איך עושים זאת בפועל?

 

לאדם הצפוי לעבוד כשיפוצניק וחושב לשלב זאת עם רכיבה על אופניים, עומדות שתי אפשרויות, שתיהן יוצאות מן הכלל ועתידות לספק לו לקוחות נוספים. האפשרות הראשונה היא הפיכת האופניים לכלי הרכב העיקרי של השיפוצניק, עמו הוא נוסע ממקום אחד למשנהו, כאשר בתא המטען של האופניים ימצאו כלי העבודה הנדרשים. השנייה היא שימוש באופניים ובכלי רכב יחדיו- האופניים ימצאו מקופלים בתא המטען של הרכב וכאשר השיפוצניק נתקע בפקק- הוא מחנה את הרכב, שולף את האופניים וכלי העבודה הדרושים ומתחיל ברכיבה מהנה.

מה עשויה לכלול העבודה בתור שיפוצניק?

 

לעבוד כשיפוצניק עשוי לכלול עבודות פשוטות כגון התקנת מדף, תליית תמונה ובה בעת עשוי לדרוש תיקון קירות, התקנת רצפות, בעיות צנרת ומה לא. עבודה כשיפוצניק נחשבת מאוד משתלמת, אינה דורשת השקעת זמן רב, משלבת אינטרקציה מעניינת עם מגוון בעלי בתים מה שמביא ליצירת קשרים חיוביים, לקוחות חוזרים וכאלו הממליצים על שירות השיפוצניק ועוד. למעשה- אם אתה שיפוצניק טוב, מוכר ובעל ניסיון – קשה להאמין שתמצא את עצמך חסר מעש ואדרבא – כנראה שתתקשה לעמוד בעומס הפניות של אנשים אשר מבקשים לשכור את שירותיך. הרי – ובואו נודה על האמת – פיגומים בעיות ותיקונים תמיד ימצאו, ולנו השיפוצניקים מדובר בבשורה חיובית.

השארת תגובה