הוספת מרפסת שמש מחיר

הוספת מרפסת שמש מחיר ותועלת בכפיפה אחת

אחד המקומות שעשויים להיות יותר מעניינים בבית, הוא מרפסת השמש. מדובר באזור הפתוח לאור השמש, שניתן להפוך אותו לפנינת חמד בבית, אם רק מתאמצים ומפעילים את הדמיון היצירתי. בשנים האחרונות מתרבים המקרים של דיירים בבניינים משותפים המחפשים דרבים להשיג עבור הוספת מרפסת שמש מחיר סביר, שיאפשר להם לבצע את המלאכה בזמן קצר. בעשורים האחרונים נבנו בניינים רבים, כאשר לבתים שבהם לא נבנו מרפסות שמש כלל. הסיבה לכך לא היתה דווקא הנטייה של הקבלנים לחסוך בכסף, אלא תקנה שקבעה כי אין לבנות מרפסות בבתים משותפים, כאשר הן חופפות ומצויות האחת מעל לרעותה. עם ביטול התקנה הזאת, שהתגלתה כבלתי יעילה בעליל, חזרו המרפסות אל הבתים, ובעיקר מרפסות שמש תלויות. מהי מרפסת שמש תלויה ומה בינה לבין מרפסת על עמודים? מהו טווח המחירים של מרפסות כאלה ומה משפיע על קביעת המחירים? בשורות הבאות נעסוק בסוגיות הללו בהרחבה.

מרפסת שמש על עמודים, מרפסת תלויה וההבדלים ביניהן

כאמור, עם ביטול התקנה האוסרת על בניית מרפסות תלויות זו מעל זאת, חזרו קבלנים רבים למסורת המוכרת של בניית מרפסות. במקביל, התעצמה המגמה של ניסיונות של דיירים רבים להוסיף מרפסת שמש לבית שלהם. קבלנים ואנשי מקצוע המתמחים בתחום, גובהים עבור הוספת מרפסת שמש מחיר בהתאם לסוג המרפסת הנדרש. מרפסת על עמודים, או מרפסת תלויה.

מרפסת על עמודים הינה מרפסת תלויה, אשר ניתן לבנות אותה כתוספת לבניין קיים, אך ורק ביחד עם הוספת עמודים שיחזקו את המרפסת וימנעו את הקריסה שלה.בדרך כלל, מרפסות מהסוג הזה נבנות במבנים ישנים, כאשר משקל המרפסת עלול להכריע את החומר שממנו עשוי הבניין ולהתמוטט למרות החיזוקים הרבים. בנוסף, אם הדיירים בוחרים להתקין מרפסת בטון, היא בכל מקרה תהיה תלויה על עמודים. מנגד, מרפסת תלויה עשויה מברזל או פלדה, וניתן להוסיף אותה למבנים קיימים, תוך נקיטת אמצעי הזהירות הנדרשים. המומחים מבקשים עבור הוספת מרפסת שמש מחיר שונה מזה של מרפסת על עמודים, וזמן ההתקנה הוא קצר בהרבה.

הוספת מרפסת שמש מחיר והגורמים המשפיעים עליו

על פי הערכות וחישובים שונים, מתקינים מומחים יגבו עבור הוספת מרפסת שמש מחיר שיכול להגיע לכדי שמונה עשר אלף דולרים. הדבר תלוי בגודל המרפסת, מספר המרפסות שייבנו במקביל, החומר שממנו בנוי הבניין וסוג החיזוקים הנדרשים.  עם זאת, ישנם מקרים שבהם לא ניתן לאשר בניית מרפסות כתוספת, לא על עמודים ולא מרפסות תלויות. על מנת להיות בטוחים בעניין, הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא להגיש תוכניות לבניית המרפסת לרשות המקומית, בתוך זמן קצר ניתן לדעת האם התוכנית תאושר, ובאילו תנאים. אם אנשי המקצוע הממונים על הנושא מטעם הרשות המקומית או העירייה ישללו את האפשרות להוספת מרפסת, לא ניתן יהיה להשלים את המלאכה.

אם יש לכם עניין לשלם עבור הוספת מרפסת שמש מחיר סביר, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לבניית מרפסת שמש איכותית במחיר סביר.

 

השארת תגובה